HİZMETLERİMİZ


İZMİR ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

Hizmetlerimizde kaliteyi sağlamak ve müşteri memnuniyetini kazanmak için titizlik ve profesyonelliğe önem vermekteyiz. Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için eşyanızın yapısal özelliklerine göre uygun bir taşıma ekipmanı ile taşınması gerekmektedir. Bu ekipman ancak alanında profesyonel bir firma tarafından sağlanabilmektedir.

Bu doğrultuda sizlere; Asansörle eşyalarınızın taşınması eşyalarınızın zarar görmemesi adına özenle paketlenmesi parça eşyalarınızın daha kolay ve zarar görmeden taşınabilmesi için kolilenmesi piyano, çelik kasa gibi yüzlerce kilo ağırlığındaki eşyalarınızın uygun kızaklı, askılı sistem ile kolayca taşınabilmesi hizmet seçenekleri ile çok daha fazlası olarak sizlere özel çözümler üretmekteyiz.

İzmir Şehirlerarası Taşımacılık olarak bizlerle iletişime geçtiğinizde, öncelikli olarak eşyalarınızın genel analizini yaparız, eşyalarınızın sayısına, türüne ve benzer kriterlerine göre sizlere özel bir fiyat belirleriz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına olabilecek en avantajlı fiyatı müşterilerimize sunmaktayız.

SİGORTALI, AMBALAJI ve ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK ÇÖZÜMLERİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ: 0 (232) 408 62 33