HİZMETLERİMİZ


EVDEN EVE NAKLİYAT İZMİR

Evden eve nakliyat izmir hizmeti veren firmamız sizlere eşyalarınızın son teknoloji asansörlerimiz ile kesinlikle hasar görmeden taşınma konusunda güvence sunar. Ayrıca sektörde uzman montaj ustalarımız ile beyaz eşya ve mobilyalarınız sorunsuz bir şekilde demonte edilip, yeni evinizde geri monte edilir. Bu hizmetleri yerine getirirken amacımız siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatları sunmaktır. Efes Lojistik Evden Eve size bir telefon kadar yakındır.

Firma olarak çalışanlarımıza güvenimiz sonsuzdur. Her daim işinin bilincinde ve zaman ile yarışan çalışanlarımız asla güvenliği ve tedbiri elden bırakmamaktadır. Özel paketleme tekniklerimiz sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak için çalışanlarımız sigortalı hizmet sunmaktadır. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte bu yolda her gün biraz daha büyüyor ve kendimizi geliştirmek ve en önemlisi siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına için herşeyimizi veriyoruz.

EVDEN EVE NAKLİYAT İZMİR

Evden eve nakliyat izmir olarak çalışanlarımıza güvenimiz sonsuzdur. Her daim işinin bilincinde ve zaman ile yarışan çalışanlarımız asla güvenliği ve tedbiri elden bırakmamaktadır. Özel paketleme tekniklerimiz sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak için çalışanlarımız sigortalı hizmet sunmaktadır. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte bu yolda her gün biraz daha büyüyor ve kendimizi geliştirmek ve en önemlisi siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına için herşeyimizi veriyoruz.

  • Ücretsiz expertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın taşıma değeri belirlenir.
  • Expertiz sonucu eşyalarınız için en uygun fiyat teklifi sunulur.
  • Anlaşma halinde yasal taşımacılık sözleşmesi imza altına alınır.
  • Sözleşmede belirtilen gün ve zaman diliminde taşıma işlemi gerçekleştirilir.

KARŞIYAKA EVDEN EVE NAKLİYAT

Karşıyaka evden eve nakliyat olarak en önemli ilkemiz; en çok aranan müşteri odaklı taşıma ve depolama şirketi olmak ve tüm müşterilerimizin taşıma ve depolama ihtiyaçlarına yenilikçi, teknolojik, güvenilir ve kişiye özel yaklaşımlar ile çözümler üretmektir. Taşıdığımız her eşyaya dünyanın en kıymetli eşyası gibi davranmak ve kusursuz hizmet vermek temel vizyonumuzdur. Uluslararası kalitede çalışmak, güvenilir ve uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sağlamak nakliyede gelişmiş son teknolojilerden yararlanmak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için önem verdiğimiz en temel noktalardır .

Karşıyaka evden eve nakliyat en önemli kollarımızdan biri olup ofisimizin de bu bölgede bulunması sebebiyle en güçlü olduğumuz ilçedir. Örnekköy, Dedebaşı, Yeni Girne gibi semtlere nakliyat hizmetimiz bulunup Karşıyaka için nakliyatı ortalama 6 saat gibi kısa bir süre içinde bitirmekteyiz. Ofisimiz 7 gün açık olup İletişim sayfamızdan ofisimizin yerini harita üzerinden bulabilirsiniz.

SİGORTALI, AMBALAJI ve ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK ÇÖZÜMLERİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ: 0 (232) 408 62 33