Kurumsal

Şirket Profilimiz

Efes Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri olarak kurumsal yapı ve değerlerimiz, vizyon, misyon ve hedeflerimiz, toplumsal sorumluluklarımız ile insan kaynakları politikamız hakkındaki bilgilere web sitemiz üzerinde yer verilmiştir.

2012 yılında Mehmet Güllerden'in girişimleriyle kurulan ve 2015 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlayan Efes Evden Eve Nakliyat , başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen Evden Eve ve Lojistik Taşımacılık markaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Efes Evden Eve Nakliyat'in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Kurumsal Bilgilerimiz

VİZYONUMUZ;
Efes Evden Eve Nakliyat olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde hizmet sektöründe yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.

MİSYONUMUZ;
Tüm Efes Evden Eve Nakliyat çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak.

Efes Evden Eve Nakliyat olarak topluma karşı sorumluluklarımızda önder ve örnek bir şekilde, eğitim, çevreye saygı gibi konularda etkin çalışmalarda bulunmaktayız.

Toplumsal sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirmekte olduğumuz topluma katkılarımız, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin destek ve beğenilerini kazanmaktadır.

Efes Evden Eve Nakliyat, birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır.

Efes Evden Eve Nakliyat güvenilir, takım ruhuna ve insana değer veren, ekip çalışmasını benimseyen bir firmadır. Tüm çalışanlarının Efes Evden Eve Nakliyat ailesinin bir ferdi olarak çalışmalarından gurur duymaktadır.

İnsan kaynakları konusunda en iyi uygulamaları benimseyen ve tatbik eden örnek bir taşımacılık şirketi olmak, birikimimizi bünyemizdeki tüm çalışanlarımız ile paylaşmak ve bunları sürekli geliştirmek en büyük hedefimizdir.

Hizmet Endeksimiz

Kurumsal Portföyümüz